КУПУЙ!

НБУ далі послаблює гривню, на міжбанку зростання долара призупинилося

Home  /  Бізнес  /  НБУ далі послаблює гривню, на міжбанку зростання долара призупинилося


місце для вашої реклами!

Національний банк України встановив опівдні 12 березня довідкове значення курсу 25 гривень 81 копійка за долар. Це на 19 копійок більше за офіційний курс на сьогодні.

Також регулятор провів аукціон, задекларувавши намір продати до 200 мільйонів доларів за ціною не менш як 24 гривні 80 копійок. У результаті НБУ продав 75,9 мільйона доларів, заявок було на 86,4 мільйона доларів.

На міжбанківському валютному ринку вперше цього тижня рух відбувається не лише в бік зростання котирувань долара. Після 11:00, за даними Finance.ua, котирування сягнули 25 гривень 83–85 копійок за одиницю американської валюти, але на тлі аукціону НБУ до 12:00 знизилися до 25 гривень 76,5–80 копійок за долар. Згодом зростання поновилося, станом на 12:25 котирування становили 25 гривень 82–84 копійки.

Зростання котирувань долара в Україні відбувається на тлі погіршення світової кон’юнктури в зв’язку з поширенням коронавірусу. Це спричиняє відтік валюти нерезидентів із українських цінних паперів та неможливість для українського уряду оформити нові запозичення за рахунок випуску облігацій внутрішньої державної позики. Експортери за таких обставин воліють притримати валюту, імпортери – купити обсяги, потрібні для оплати за контрактами.

your ads here

реагуйте: