КУПУЙ!

Долар зріс після повідомлень про успіх переговорів Трампа та Кім Чен Ина

Home  /  Економіка  /  Долар зріс після повідомлень про успіх переговорів Трампа та Кім Чен Ина


місце для вашої реклами!

Американський долар зріс до максимальних рівнів за три тижні після повідомлень, що президент США Дональд Трамп і лідер КНДР Кім Чен Ин підписали «всеохоплюючий документ» за результатами історичного саміту в Сінгапурі.

Переважно позитивно на новини з острова Сентоса відреагували й фондові ринки, зокрема, японський індекс MSCI зріс на 0,15%.

Американський і північнокорейський лідери ще не повідомили подробиць документа. Трамп заявив, що про його зміст розповість на прес-конференції, яка запланована на 10:30 за київським часом.

«У нас відбулася історична зустріч… Світ побачить велику зміну», – сказав Кім Чен Ин. Президент США Дональд Трамп, відповідаючи на питання про можливу денуклеаризацію Північної Кореї, сказав, що «цей процес почнеться дуже швидко».

12 червня відбулися переговори делегацій США і Північної Кореї із участю лідерів країн. Американський президент заявив, що вони минули «краще, ніж будь-хто міг очікувати».

Перед цим Кім і Трамп провели зустріч віч-на-віч. Лідер США після неї зазначив, що очікує на «величезний успіх» у переговорах щодо денуклеаризації Корейського півострова.

your ads here

реагуйте:

Discover more from КУПУЙ!

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading